Кремінський ліцей №3 Кремінської міської ради (НВК «Кремінська ЗОШ №3 –ДНЗ») став експериментальним майданчиком всеукраїнського експериментального дослідження на 2017-2022 р.р. за темою «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику» (наказ МОН України від 18.08.2017 № 1199)

Шановні колеги!

Від імені Інституту соціальної та політичної психології раді повідомити, що Ваш навчальний заклад включено до списку учасників всеукраїнського експерименту "Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику" згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 18 серпня 2017 року №1199.
Наказ про затвердження експерименту, заявку на проведення, список затверджених навчальних закладів та програму Ви отримаєте у додатку до цього листа.
Вітаємо та сподіваємось на плідну співпрацю.
З повагою, науковий керівник експерименту, Любов Антонівна Найдьонова, доктор психологічних наук, член-кореспондент НАПН України, заступник директора з наукової роботи Інституту соціальної та політичної психології НАПН України.

1. Наназ МОН України про початок експерименту
2. Програма всеукраїнського експерименту за темою«Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику».
3. Список загальноосвітніх навчальних закладів-учасників експерименту
4. План заходів ІІ етапу дослідно-експериментальної роботи НВК
5. Модель впровадження медіаграмотності в навчально-виховний процес НВК «Кремінська ЗОШ № 3 – ДНЗ»

Шоста міжнародна науково-методична конференція
з медіаосвіти та медіаграмотності,
квітень 2018, м.Київ

Заступник директора з виховної роботи, Попельницька І.Ю., взяла участь у Шостій міжнародній науково-методичній конференції з медіаосвіти та медіа грамотності, яка проходила 20-21 квітня 2018 р. у м.Києві. Ірина Юріївна виступила з доповіддю, в якій висвітлила основні напрямки роботи щодо впровадження медіаосвіти та медіаграмотності у навчально-виховний процес НВК.

/Files/images/eksperiment/01 конф.jpg/Files/images/eksperiment/Диплом лауреата Міжнародного конкурсу2018.jpgКiлькiсть переглядiв: 1649