Радимо прочитати

Всеволод Нестайко. Пригоди журавлика: Казкова повість / Худож. О.Чичик. – К.: Компанія ОСМА, 2015. – 96 с. : іл.

/Files/images/bbloteka/chit/Нестайко Пригоди журавлика.jpeg

Хто сказав, що журавлик неодмінно мусить журитися? Наш журавлик із цим категорично не згоден, адже народився вельми життєрадісним. Ця риса характеру допоможе пташеняті у великому місті, куди він вирушає, щоб визволити друга. І тут починаються справжні пригоди!Всеволод Нестайко. Одиниця з обманом: Повісті й оповідання. – Х.: ВД «Школа»,2011. – 320 с.

/Files/images/bbloteka/chit/одиниця з обманом.jpeg

Видавничий дім «ШКОЛА» пропонує нове видання улюблених «шкільних» повістей Всеволода Нестайка.

У чудово ілюстрованій книзі на юних читачів чекає зустріч із творчістю письменника,який по праву вважається живим класиком української дитячої літератури.
Всеволод Нестайко. Олексій, Веселесик і Жарт-Птиця : Казкові повісті / Худож. О.Чичик. – К. : Країна Мрій,2015. – 96 с. іл.

/Files/images/bbloteka/chit/олексій, Веселесик і Жарт-птиця.jpg

Що воно за істота така – Жарт – Птиця? Жарт – птицю всі знають, всі читали у казках про її неймовірну красу. А от вередливий Лесик шукає Жарт –Птицю, щоб урятувати ляльку Гальку, а семеро братів – чаклунів намагаються визволити із полону цю диво-пташку…


Всеволод Нестайко. Пригоди близнят – козенят. – Х. : - Вид-во «Ранок», 2015. – 80 с. : іл.

/Files/images/bbloteka/chit/пригоди близнят-козенят.jpg

Чи знаєш ти, що потрібно бути слухняним? А що буває з тими, хто забагато пустує? Ні? Тоді відкрий книжку та дізнайся, що буває з тими, хто аж занадто непосидючий. Познайомившись з хлопчаками-близнятами, ти зрозумієш, що не всі бажання повинні здійснюватися , а чарівник – у першу чергу дорослий, який бажає, щоб ти виріс доброю людиною.

Всеволод Нестайко запрошує тебе разом з кумедними братами – близнятами до чарівної країни мандрівок та пригод.


Всеволод Нестайко. В Країні Сонячних Зайчиків : Казкова повість / Худож. О. Воронкова. – К. : Країна Мрій,2015. – 112 с. іл.

/Files/images/bbloteka/chit/в Країні Сонячних Зайчиків.jpg

Щасливу країну Ластовинію загарбали лихі мешканці Хуліганії. Усі діти Ластовинії змушені переховуватися у дрімучому тропічному лісі. Сміливий дев’ятирічний хлопчик Веснянка роптом потрапляє у дивну Країну Сонячних Зайчиків…


Україна. – Х. : Белкар – книга, 2008. – 144 с. : іл. – (Світ навколо тебе)

/Files/images/bbloteka/chit/світ навколо тебе Україна.jpg

Мабуть,кожна людина в дитинстві мріє про далекі мандри,хоче побачити мальовничі краєвиди, казкові палаци та чудернацьких тварин, про яикх написано стільки цікавих книжок. Хтось, докладаючи великих зусиль, здійснює це своє дитяче бажання. Для когось, як це не прикро, воно завжди залишається лиша мрією. А чи багато хто замислюється про те, що країна, у якій ми з вами народилися та живемо, теж є для когось далекою, казковою та привабливою?

Тож пропонуємо вам здійснити захоплюючу подорож нашою країною. Поки що це лише подорож сторінками книги, яку ви тримаєте у руках, але згодом не так вже й важко буде здійснити її насправді.

Юлія Каспарова. Мандруємо Україною. – Х. : Вид-во «Ранок», 2016. – 96 с. : іл.

/Files/images/bbloteka/chit/Мандруємо Україною.jpeg

Герої книги Лисеня та Вовченя запрошують допитливих діточок до захопливої подорожі Україною. На читачів чекає знайомство з найкрасивішими куточками нашої Батьківщини. Мандруючи сторінками книги, дітлахи відвідають всі області України, дізнаються багато нового про її культуру, історію, тваринний і рослинний сві, народний побут.


Ю. Турчина. Правила поведінки для малят:збірка. / Худож. В. Чумаченко – Х. : Промінь, 2013. – 288 с. : іл.

/Files/images/bbloteka/chit/Правила зразкової поведінки для малят.jpg

Книга «Правила зразкової поведінки для малят» дасть тобі змогу легко й невимушено засвоїти правила гарних манер та, зберігаючи свою особистість, продемонструвати їх у будь-якій ситуації.


Кiлькiсть переглядiв: 357